پتوهای سرامیکی | المنتهای حرارتی | رکوردرهای بدون کاغذ

مشعلهای صنعتی, ترانسمیتر دما, کابلهای جبران ساز ترموکوپل

 

گروه مهندسی نگار تامین » مقالات فنی » کوره های واگنی عملیات حرارتی                

کوره های واگنی عملیات حرارتی

 

 
     

کوره های واگنی عملیات حرارتی

 

کوره های عملیات حرارتی واگنی

کوره های واگنی برای کاربرد های گسترده ای در عملیات های حرارتی مختلف نظیر آنیل ، سختکاری ، تنش زدایی و ...... مورد استفاده قرار می گیرند.

کوره های واگنی عملیات حرارتی با اندازه های کوچک معمولا الکتریکی با المنت های مقاومتی ساخته می شوند و کوره های بزرگ عمدتا سوختی با استفاده از مشعل های صنعتی ساخته می شوند .

 

جهت ساخت یک کوره واگنی ، توجه به پارامتر های بسیار زیاد و مهمی نقش آفرین می باشند که ضروری است در هنگام طراحی کوره به آنها توجه ویژه و شایان گردد ، در غیر اینصورت موجب بروز خسارت های گسترده و گاها غیر قابل جبران خواهند شد .

 

 

 

انتخاب یک کوره ساز مجرب و آگاه ، اولین گام در تعیین رسیدن به یک کوره کاربردی و با کیفیت می باشد . قطعا" کوره سازان زیادی در داخل و خارج از کشور مدعی ساخت یک کوره واگنی عملیات حرارتی می باشند . اما تجربه ، دانش مهندسی در طراحی کوره و نیز متریال انتخاب شده و استفاده گردیده در ساخت یک کوره نقش بسیار

تعیین کننده ای در ساخت یک کوره مناسب خواهند داشت .

 

طراحی و محاسبه صحیح لایه های عایق حرارتی ، محاسبه بهینه ظرفیت توان حرارتی مورد نیاز کوره ( اعم از نوع انرژی مصرفی الکتریکی یا فسیلی ) جهت دستیابی به شیب حرارتی مورد نیاز محصول داخل کوره، طراحی مکانیزم های مکانیکی عملکرد حرکت واگن و درب کوره ، انتخاب نوع و تعداد سنسورهای سنجش دما و سیستم های کنترل و ابزار دقیق و تابلو برق ، محاسبه و شبیه سازی جریان حرکت سیال داخل کوره واگزوز ، آرایش چیدمان عناصر مولد دما و طراحی بهینه سازه فلزی کوره از اصلی ترین نکات در طراحی و ساخت یک کوره کارآمد می باشد که قطعا برای ساخت یک کوره ایده آل نیاز به یک تیم کارآمد و متخصص مجهز به دانش محاسباتی و مهندسی قوی می باشد .

 

شرکت نگار تامین مفتخر خواهد بود تا در امر انتخاب یک کوره ساز اصلح از صفر تا صد مسیر در کنار خریداران محترم کوره حضور داشته باشد و تلاش نماید با بهره گیری از توان علمی و تجربی کوره سازان داخلی ( و در صورت لزوم خارجی ) ، یک انتخاب بهینه و اصلح را به خریداران پیشنهاد نماید .

در قرارداد های خرید کوره که کوره ساز از طریق این شرکت انتخاب و گزینش گردد ، امکان دسترسی به مشاوره رایگانبه تیم مهندسی شرکت نگار تامین از ابتدای عقد قرارداد تا تنظیم صورتجلسه تحویل کوره فراهم می باشد . 

 

 

 

 

 

   
     

      تگ های مطلب: کوره واگنی عملیات حرارتی

 

شبکه های اجتماعی

فیسبوک

فیسبوک

فیسبوک

فیسبوک

فیسبوک

 

مقالات فنی

لینک های مرتبط

 • طراحی وب سایت
 • آخرین محصولات

    وزن

    رطوبت

   

  دانلود و کاتالوگ

  تماس با ما

  تهران خیابان فاطمی غربی نرسیده به تقاطع کارگر شمالی ساختمان ۱۹۴ طبقه ۵ واحد ۱۱

   

  المنت حرارتی

  66566558-66566557   

  المنت حرارتی

   66428762